Prenájom skladu

Spoznajte naše služby

Skúsenosti a znalosti trhu od našich odborníkov v oblasti prenájmu skladových, priemyselných a logistických priestorov nám umožňujú identifikovať potreby zákazníkov spojené s dopytom po priestore a ponúknuť im optimálne riešenia.

Prečo sa nám oplatí dôverovať?

Spolu s rýchlym nárastom ponuky moderných skladových priestorov sa významne zvýšil počet možností, ktoré majú nájomníci k dispozícii. Preto je taká dôležitá spolupráca s odborníkmi, ktorí pomôžu vyhnúť sa mnohým nástrahám a uskutočniť proces výberu optimálneho a transparentného skladu.

Analýza potrieb a ponúk

Na základe údajov, ktoré od vás zhromaždíme, naši špecialisti pripravia zoznam miest, ktoré spĺňajú predpokladané očakávania týkajúce sa polohy, ceny a času.

Následne vami stanovené kritériá/špecifikácie predložia prejanímateľom nehnuteľnosti. 

Po zhromaždení ponúk od vývojárskych spoločností ich naši konzultanti analyzujú z hľadiska vopred stanovených cieľov.

Rokovanie o nájomných zmluvách

Špecialisti spoločnosti Cushman & Wakefield budú vo vašom mene alebo s vašou účasťou viesť rokovania s majiteľmi nehnuteľnosti s cieľom overiť informácie obsiahnuté v ponukách prenájmu a dosiahnuť najlepšie obchodné podmienky v zmluve.

 

Odporúčanie

Na konci procesu rokovania dostanete podľa nášho názoru konečné odporúčanie najlepšej ponuky spolu s podrobným odôvodnením a podrobným popisom procesu rokovania.

Naši špecialisti vás budú sprevádzať aj pri podpise nájomnej zmluvy, aby všetko prebehlo hladko a v súlade s ustanoveniami.