VGP Malacky

Bratislavský, Malacky

VGP Malacky
Kraj:
Bratislavský
Celková výmera:
103 596 m²
Developer:
VGP
Dostupnosť:

Kľúčové vlastnosti

Výborná viditeľnosť z diaľnice a ľahký prístup do centra Bratislavy
Priamy zjazd/nájazd z/na rýchlostnú komunikáciu D2 (E65) a ľahké spojenie do významných európskych miest – Bratislava, Viedeň, Győr
Dostupnosť pracovnej sily a všetky siete na mieste
Riešenie na kľúč podľa požiadaviek zákazníka od malých jednotiek až po veľké distribučné centrá

Daná lokalita bola už od stredoveku prosperujúca – cesta známa ako Magna via viedla obchodníkov z Bratislavy do Brna a Olomouca. Štatút križovatky obchodných ciest si Malacky zachovali dodnes - nachádzajú sa pri tzv. Zlatom investičnom trojuholníku Európy. Aj tieto skutočnosti tak viedli k tomu, že sa tu spoločnosť VGP rozhodla vybudovať na ploche 200 000 m2 svoj priemyselný park. Skladové, výrobné a administratívne priestory svojou polohou tak ponúkajú klientom možnosť mať na dosah veľké aglomerácie so vzdelanými pracovníkmi, nakoľko neďaleko je nielen Bratislava a Brno, ale aj Viedeň. Malacky taktiež pretína významná železničná trať z Maďarska či Rakúska do Ostravy, a ďalej do Poľska.

Poloha

Park sa nachádza v Malackách, pri tzv. Zlatom investičnom trojuholníku Európy, ktorý spája tri významné mestá s medzinárodnými letiskami - Bratislavu, Viedeň a Györ. Park disponuje priamym prepojením s dopravnou tepnou D2, spájajúcou Budapešť, Bratislavu, Brno a Prahu.

Informácie o regióne

Celková plocha
1 712 700 m²
Miera neobsadenosti
3,30 %
V procese výstavby
64 000 m²
Základné nájomné
5,00 €